agGrid (8.x-1.3-rc1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Version
be: Версія

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва
