agGrid (8.x-1.3-rc1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Version
gl: Versión

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Machine name
gl: Nome de sistema
