agGrid (8.x-1.3-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Version
he: גירסה

en: Label
he: תווית

en: Text
he: טקסט

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Select
he: בחר

en: Local
he: מקומי

en: Machine name
he: שם מכונה
