agGrid (8.x-1.3-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Version
id: Versi

en: Text
id: Teks

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Community
id: Komunitas

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Select
id: Pilih

en: Machine name
id: Nama mesin
