agGrid (8.x-1.3-rc1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ
