agGrid (8.x-1.3-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
