agGrid (8.x-1.3-rc1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Version
sk: Verzia

en: Label
sk: Označenie

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Select
sk: Zvoľte

en: Local
sk: Lokálny

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
