agGrid (8.x-1.3-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
