agGrid (8.x-1.3-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Version
te: సంచిక

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Select
te: ఎంచుకోండి
