agGrid (8.x-1.3-rc2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Version
is: Útgáfa

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Default value
is: Sjálfgildi
