agGrid (8.x-1.3-rc2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Version
ka: ვერსია

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
