agGrid (8.x-1.3-rc2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Version
ne: संस्करण

en: Label
ne: लेबल

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Machine name
ne: मशीन नाम
