agGrid (8.x-1.3-rc2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Version
nl: Versie

en: Text
nl: Tekst

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Community
nl: Gebruikersgroep

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Select
nl: Selecteren

en: Local
nl: Lokaal

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
