agGrid (8.x-1.3-rc2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Text
ta: உரை

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
