agGrid (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Value
fr: Valeur

en: Label
fr: Libellé

en: Text
fr: Texte

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Not installed
fr: Non installé

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Community
fr: Communauté

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Select
fr: Sélectionner

en: Local
fr: Locale

en: Machine name
fr: Nom système

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
