agGrid (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Version
hu: Verzió

en: Label
hu: Címke

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Community
hu: Közösség

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Local
hu: Helyi

en: Machine name
hu: Programok által használt név
