agGrid (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Version
kk: Нұсқа

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
