agGrid (8.x-1.4-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Version
bg: Версия

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Select
bg: Избери
