agGrid (8.x-1.4-rc1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Version
ca: Versió

en: Label
ca: Etiqueta

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Community
ca: Comunitat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
