agGrid (8.x-1.4-rc1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Version
lt: Versija

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
