agGrid (8.x-1.4-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Version
tr: Sürüm

en: Label
tr: Etiket

en: Text
tr: Metin

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Select
tr: Seç

en: Local
tr: Yerel

en: Machine name
tr: Makine adı
