agGrid (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Version
nn: Versjon

en: Label
nn: Etikett

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
