agGrid (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Version
ru: Версия

en: Label
ru: Метка

en: Text
ru: Текст

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Community
ru: Сообщество

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Select
ru: Выбрать

en: Local
ru: Локально

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Additional Options
ru: Дополнительная настройка
