agGrid (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Version
ast: Versión

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Not installed
ast: Ensin instalar
