agGrid (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Select
gu: પસંદ કરો
