agGrid (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Version
hr: Inačica

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
