agGrid (8.x-1.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
