agGrid (8.x-1.5) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Value
ms: Nilai

en: Version
ms: Versi

en: Text
ms: Teks

en: Not installed
ms: Tidak dipasang

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Machine name
ms: Nama mesin
