agGrid (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Label
sv: Etikett

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Select
sv: Välj

en: Local
sv: Lokal

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
