agGrid (8.x-1.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Version
bn: সংস্করণ

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
