agGrid (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Default value
da: Standardværdi

en: Select
da: Vælg

en: Local
da: Lokal

en: Machine name
da: Internt navn
