agGrid (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Version
el: Έκδοση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Select
el: Επιλογή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
