agGrid (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Version
km: កំណែ

en: Label
km: ស្លាក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
