agGrid (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Text
mn: Текст

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
