agGrid (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Version
vi: Phiên bản

en: Label
vi: Nhãn

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Select
vi: Chọn

en: Type:
vi: Kiểu:

en: Local
vi: Cục bộ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Percentage:
vi: Phần trăm:
