aGov (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (132 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Archive
he: ארכיון

en: View
he: צפיה

en: Audio
he: אודיו

en: Filename
he: שם קובץ

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Upload
he: העלאה

en: type
he: סוג

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: no
he: לא

en: Separator
he: מפריד

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Filter
he: סינון

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Forum
he: פורום

en: Loop
he: בלופ

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Destination
he: יעד

en: Pattern
he: פורמט

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: any
he: הכל

en: Video
he: וידאו

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Apply
he: החל

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: Delete aliases
he: מחיקת כתובות חילופיות

en: Automatic alias
he: מיקום חלופי אוטומטי

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות של @label. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases now!
he: מחיקת הכתובות החלופיות כעת!

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Link to file
he: קישור לקובץ

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: Keyword relevance
he: רלוונטיות מילות החיפוש

en: Recently posted
he: פורסם לאחרונה

en: Factor
he: תכונה

en: About
he: אודות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Patterns
he: דפוסים

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: pixels
he: פיקסלים

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Comma
he: פסיק

en: MIME type
he: סוג MIME

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: label
he: תווית

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Ampersand
he: אמפרסנד

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Choose aliases to delete
he: בחירת מיקומים למחיקה

en: All aliases
he: כל המיקומים

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
he: <strong>שימו לב:</strong> לא יהייה אישור לפני המחיקה. יש לוודא היטב לפני הלחיצה על "מחיקת המיקומים כעת!".<br />יתכן ותרצו לגבות את בסיס הנתונים ו/או את טבלת המיקומים לפני המחיקה.

en: Highlighted
he: מובלט

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: %title has been created.
he: נוצר/ה %title.

en: %title has been updated.
he: עודכן/עודכנה %title.

en: Update URL alias
he: עדכון כתובות URL חילופיות

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Save and publish
he: שמירה במצב מפורסם

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: where %property is %value
he: כאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Generate automatic URL alias
he: יצירת כתובת (נתיב) URL באופן אוטומטי

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
he[0]: %action יושמה על פריט @count.
he[1]: %action יושמה על @count פריטים.

en: Save and keep published
he: לשמור ולהשאיר במצב מפורסם

en: Uncheck this to create a custom alias below. <a href="@admin_link">Configure URL alias patterns.</a>
he: הסירו את הסימון כדי ליצור כינויכתובת ידידותית מותאמת אישית. <a href="@admin_link">הגדרת תבנית לכתובות ידידותיות.</a>
