aGov (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (79 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: yes
az: bəli

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Archive
az: Arxiv

en: View
az: Görünüş

en: Filename
az: Fayl adı

en: ID
az: İD

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Unknown
az: Naməlum

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: file
az: fayl

en: no
az: yox

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: Link text
az: Link mətni

en: Pattern
az: Nümunə

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: File settings
az: Fayl parametrləri

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: Enter your keywords
az: Açar sözlərinizi daxil edin

en: Link to file
az: Fayla keçid

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Only of the type(s)
az: Yalnız növ(lər)dən

en: Keyword relevance
az: Açar söz uyğunluğu

en: Factor
az: Amil

en: About
az: Haqqında

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Title only
az: Yalnız başlıq

en: pixels
az: piksellər

en: Display type
az: Ekran növü

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Comma
az: Vergül

en: MIME type
az: MIME növü

en: The post could not be saved.
az: Postu saxlamaq mümkün olmadı.

en: Alias: @alias
az: Ləqəb: @alias

en: No alias
az: Ləqəb yoxdur

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Ampersand
az: Və işarəsi

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
