aGov (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: file
sr: фајл

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Pattern
sr: Образац

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: Enter your keywords
sr: Унесите кључне речи

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: MIME type
sr: MIME тип

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
