aGov (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Icon
lt: Piktograma

en: Menu
lt: Meniu

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Site map
lt: Svetainės struktūra

en: User login
lt: Nariams

en: Users
lt: Nariai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Upload Image
lt: Įkelti vaizdą

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
