aGov (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (65 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Icon
uk: Іконка

en: Menu
uk: Меню

en: Teaser
uk: Анонс

en: Contact
uk: Контакт

en: Panels
uk: Панелі

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Site map
uk: Мапа сайту

en: User login
uk: Вхід

en: Users
uk: Користувачі

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Video
uk: Відео

en: Documents
uk: Документи

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: News
uk: Новини

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Publications
uk: Публікації

en: Upload Image
uk: Завантажити зображення

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML
