aGov (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Preview
ar: معاينة

en: Help
ar: المساعدة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Menu
ar: القائمة

en: Teaser
ar: موجز

en: Contact
ar: اتصل

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Users
ar: المستخدمين

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Video
ar: فيديو

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Apply
ar: تطبيق

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: - All -
ar: - الكل -

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
