Agreement (3.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: Manage
ar: تسيير

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Desc
ar: تنازلي

en: Destination
ar: الوجهة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
