Agreement (3.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Manage
nl: Beheren

en: Display
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Desc
nl: Aflopend

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Destination
nl: Bestemming

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Asc
nl: Oplopend

en: Unique name
nl: Unieke naam
