Agreement (8.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: Manage
fa: مدیریت

en: Display
fa: نمایش

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Desc
fa: نزولی

en: Destination
fa: مقصد

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: User name
fa: نام کاربری

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: Our Agreement
fa: توافق‌نامه ما

en: I agree.
fa: موافقم.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
