Agreement (8.x-2.0-alpha3) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Manage
id: Kelola

en: Display
id: Tampilan

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Roles
id: Peran

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Destination
id: Tujuan

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: User name
id: Nama pengguna

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Text format
id: Format teks

en: Asc
id: Urutan turun
