Agreement (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Manage
ca: Gestiona

en: Display
ca: Visualització

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Destination
ca: Destí

en: Sort by
ca: Ordena per

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Text format
ca: Format del text

en: Master
ca: Mestre
