Agreement (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Manage
da: Administration

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: User name
da: Brugernavn

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Text format
da: Tekstformat

en: Asc
da: Stigende

en: Visibility Settings
da: Indstillinger for synlighed
