Agreement (8.x-2.1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Text format
sr: Формат текста
