Agreement (8.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (38 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Path
de: Pfad

en: Manage
de: Verwalten

en: Display
de: Anzeige

en: User
de: Benutzer

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Roles
de: Rollen

en: Display options
de: Anzeigeoptionen

en: Desc
de: Absteigend

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: Destination
de: Ziel

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: User name
de: Benutzername

en: User Status
de: Benutzer-Status

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Text format
de: Textformat

en: Agreement
de: Vereinbarung

en: Once a year
de: Ein Mal im Jahr

en: Only once
de: Nur einmal

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Visibility Settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen

en: Unique name
de: Eindeutiger Name

en: Submit Text
de: Text absenden

en: Agreement type
de: Vereinbarungsart

en: Agreements
de: Vereinbahrungen
