AI Agents (1.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Response
he: תשובה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Files
he: קבצים

en: Question
he: שאלה

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: File name
he: שם קובץ

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Fields
he: שדות

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Amount
he: כמות

en: Tools
he: כלים

en: Key
he: מפתח

en: Document
he: מסמך

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Values
he: ערכים

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Cardinality
he: כמות

en: Bundle
he: חבילה

en: Other tools
he: כלים אחרים

en: Nothing
he: ללא
